Pazartesi - Cumartesi 8.00 - 18.00. Pazar KAPALI

[email protected]

Firmamızın ana imalat konusu plastik kalıp imalatıdır. Ürün ve kalıp imalatı konusunda her biri branşında uzman, dinamik kadrosuyla sektöre ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek amacı ile 2019 Mayıs ayında faaliyete başlamıştır.

Vizyonumuz

Kaliteyi, daima gelişmeyi, takım çalışmasını, sosyal sorumluluğu, teknolojik gelişmelere yatkınlığı ve paylaşımı esas alarak; müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve içinde yaşadığımız toplumun memnuniyetlerini, takdirlerini kazanmak ve bu doğrultuda sektörün öncü firmaları arasında yer almayı kendine Vizyon edinmiştir

Misyonumuz

Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen, yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirerek, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize Misyon edindik.

Kalite Politikamız

DDT Çelik olarak sektörümüzde ve alanımızda tercih edilen tedarikçi olmak, müşterilerimizin memnuniyet ve bağlılığını sağlamak için tüm çalışanlarımızla aşağıda ki ilkeler ışığında yürümeyi taahhüt ediyoruz.

• Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.
• Müşteri istekleri doğrultusunda, zamanında, doğru ve kaliteli üretim yapmak.
• Proseslerde sürekli gelişmeyi sağlayarak ürün maliyetlerini en aza indirmek.
• Çalışanlarımızın bilinçlendirilmeleri ve eğitimleri ile sürekli gelişmeyi sağlamak.
• Taleplerin karşılanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasında yönetimin kararlılığını ve çalışanların katılımını arttırmak.